Asaf Hakkı Hoca
Reklam
Reklam
Asaf Hakkı Hoca Resmi Web Sitesine Hoşgeldiniz .. - 20 Ekim 2018, Cumartesi

Sebebini Bilemediğimiz Sıkıntılar

7 Mart 2015
1.704 kez görüntülendi

Sebebini Bilemediğimiz Sıkıntılar

İnsanlar bazen boğuluyormuş gibi hissederler, sanki üstünde büyük bir yük varmış gibi umutsuz bakışlar sergilerler. Aslında bu duruma neden olan sebebi bilinmeyen sıkıntılardır. Sebebi bilinmeyen sıkıntılar hakkında açıklayıcı bir yazı yazmak istedik. Ne yapacağını bilemez insan her şeyden sıkılır kapalı ortamlarda durmak istemeyiz. Bir anda kendimizi dışarıda umutsuzca sokaklarda yürürken buluruz.

Sadece gitmek isteriz nereye olduğu çokta önemli değildir zaten. Bazen bu durumda olan bir arkadaşımıza rastlarız senin bir sıkıntın mı var diye sorarız, biz bekleriz ki bir nedeni olsun bize bir kaç sorun söylesin bizde yardımcı olalım. Ancak verilen cevap sebebi bilinmeyen sıkıntılar olunca bizde ne söyleyecek söz bulabiliriz nede yardımcı olabilir. Bir de bu işin manevi sıkıntı yönü var tabi, sebebi bilinmeyen sıkıntılara nazaran biraz daha iyi diyebiliriz. Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar için önce Allah’tan yardım istemeliyiz.

Dualara sarılmalıyız. Asaf Hakkı Hoca manevi rahatsızlıklarınız için sizlere yardımcı olmaktadır. Duygusal değişimlerin yarattığı bu sıkıntılar konuşarak atlatılabilecek boyuttadır. Tabi burada manevi sıkıntıları yaşayan insanın güçlü bir yapısının olması bu durumu atlatırken etkin bir rol oynamaktadır. Haklı olarak şu sorular sorulabilir, nasıl oluyor da daha iyi diyebilirsiniz.

En azından manevi sıkıntının sebebi bellidir. Ya sebebi bilinmeyen sıkıntıların olursa ne yapacaksın, yapabileceklerin bellidir. Sadece uzaklaşmak isteyeceksin, bedenen olmasa ruhen uzaklara gitmek isteyeceksin, hayaller kuracaksın elinden gelende budur zaten.Hayat bazen insanı öyle bunaltır ki sıkıntılar üst üste gelir. Sadece ben mi varım bu dünya da, her şey benim başıma mı gelecek diye sitemlerde bulunursunuz.Haklısınız sadece siz yoksunuz ama yaşanan bu sıkıntılar sizin hayatta daha dik durmanıza ve sağlam bir karakterinizin olmasına yardımcı olacaktır. Siz bu şekilde güçlü bir birey olursunuz.

Hayat aynıdır aslında değişen sizsinizdir. Yaşadığınız manevi ve sebebi bilinmeyen sıkıntılar siz daha güçlü yapmıştır.Hayatla kendi kendinize baş etmeyi öğrenmişinizdir artık. Nasıl mı bir arkadaşınızın yaşadığı sıkıntılar karşısında nasıl bu kadar güçlü olduğunu sanıyorsunuz.

Bu yaşanan sıkıntılar onun daha güçlü olmasını sağladı. Sizde sıkıntılarınızla baş etmeye başlayın, başınıza gelenlere isyan etmek yerine onlarla yaşamayı öğrenin.Bir kez sıkıntılarınızla baş etmeyi öğrendikten sonra göreceksiniz hayat sanıldığı kadar da zor değilmiş diyeceksiniz. İçinizde Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar varsa Asaf Hakkı Hoca sizlere yardım etmektedir.

HİZMETLERİMİZ

1- Kısmet Kapalılığı

2- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

3- Ayrılmış Eşlerin Birleşmesi

4- Gam ve Keder

5- Mekan Koruması

6- İki Kardeşin Geçimsizlik Islahı

7- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

8- Büyü Bozma

9-  Aşk Büyüsü Bozma

10- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

11- Mekan Koruması

12- Gam ve Keder

13- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

14- Aşk Muhabbet,Sevgili Muhabbet

15- Ciddi Düşünen Sevgilinin ve Evli Eşinin Muhabbeti İçin,

16- Nişanlısından Ayrılanlar İnsanlar,

17-Ayrılıp ta Tekrar Birleşmek İsteyenler,

18- Ailesini , Yuvasını Yıkan Kötü Kişilerden Kurtulmak,

19- Evle Alakası Kalmayan Sevdiğini veya Eşini İtaat ettirmek,

20-Kötü Niyetli Kişiler Tarafından Yapılan,Sihir Büyü İptali, Kara Büyü İptali ,Papaz Büyüsü İptali,

21- Tehlikeli Büyülerden Biri Olan Kaşık Büyüsü İptali,

22-Evini Terk Eden Eşin Gidenin Geri Getirmek,

23-Karı Koca Arasında Soğukluğun Kaldırılması,

24-Aile İçi Huzursuzluk ve Sıkıntının Kalkması ,

25-Bahtı Kapalı İnsanlar İçin Baht Açmak,

26-Müşterisi az Olan, Ticaretle Uğraşanların İşlerinin Düzelmesi için,

27-Alkol Bağımlılarını Kurtarmak İçin,

28-Rızkı Bereketi,

29-Sınavlarda Başarı İçin ,

30-İş Bulmak İçin,

31-Elde Çıkan Siğillerin Tedavisi

32-Vücutta Çıkan Yaraların Tedavisi

33-Alzheimer Tedavisi

Allah’ın izniyle yapacağımız çalışmalar neticesinde sonuca ulaşmak Allah yardımcınız olsun Allah’a emanet olun.

Daha anlatamadığımız nice bilgileri bizleri arayarak bilgilere ulaşa bilirsiniz  Allah’a emanet olun Allah yar yardımcınız olsun kula kulluk ettirmesin kul hakkı yiyenlerden eylemesin (AMİN) VEL HAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN

 

Reklam

Sebebini Bilemediğimiz Sıkıntılar Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

*

Kastamonu Asaf Hakkı Hoca