Asaf Hakkı Hoca
Reklam
Reklam
Asaf Hakkı Hoca Resmi Web Sitesine Hoşgeldiniz .. - 20 Ekim 2018, Cumartesi

Ailevi Geçimsizlikler

17 Haziran 2013
3.051 kez görüntülendi

Ailevi Geçimsizlikler

Ailevi Geçimsizlikler İçin  Hoca

Ailevi geçimsizlikleriniz için dua ile çözüm bulan  Asaf Hakkı Hoca Kastamonu ve Tüm Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir. Eğer ki Ailevi ya da maddi bir geçimsizlikle karşı karşıya kaldıysanız bilgi edinmek amaçlı ya da çözüm bulmak amacı ile Hakkı Hoca ile bağlantı kurmanız yeterlidir Sorunlarınıza garantili ve hızlı çözüm için 24 saat yanı başınızda olan Hakkı Hoca ile bir çok sıkıntı dua ile çözüm bulmaktadır.

İnsanların günlük hayatta uğraştığı sorunlar iş yaşamında ki olumsuzluklar mutlaka olumsuz etkilemektedir. Stres içinde yaşayan insanlar ailelerine gereken zamanı ve ilgiyi veremeyecek duruma gelir.

İşte bu noktada sıkıntılar başlar ve geçimsiz günler baş gösterir. Allah’ın izni ve dualarınız ile bu sıkıntılardan kurtulacaksınız.

Burada sizler için verdiğimiz hizmet bu sıkıntılardan nasıl kurtulacağınızı size anlatmak ve yol göstermektir. Belirli terapiler ile ruhunuz dinlenecek negatif enerjileri sayemizde ruhunuzdan atacaksınız. Yapılan herşey pozitif bilimler ışığında olup sonu tevekküle bırakılan işlerdir. Dualarınız size en yakın yardımcınız olacaktır.

Asaf Hakkı hoca sizlere ilim ve bilimselliğin ışığında tüm ruhani sıkıntı ve bunalımlardan kurtaracak çalışma ve bilgilerini deneyimlerini sunacaktır. Bütün bunlar için yapmanız gereken Asaf Hakkı hoca ile iletişime geçmektir. Dünyada tüm sıkıntıların mutlaka bir çözümü vardır.

HİZMETLERİMİZ

1- Kısmet Kapalılığı

2- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

3- Ayrılmış Eşlerin Birleşmesi

4- Gam ve Keder

5- Mekan Koruması

6- İki Kardeşin Geçimsizlik Islahı

7- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

8- Büyü Bozma

9-  Aşk Büyüsü Bozma

10- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

11- Mekan Koruması

12- Gam ve Keder

13- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

14- Aşk Muhabbet,Sevgili Muhabbet

15- Ciddi Düşünen Sevgilinin ve Evli Eşinin Muhabbeti İçin,

16- Nişanlısından Ayrılanlar İnsanlar,

17-Ayrılıp ta Tekrar Birleşmek İsteyenler,

18- Ailesini , Yuvasını Yıkan Kötü Kişilerden Kurtulmak,

19- Evle Alakası Kalmayan Sevdiğini veya Eşini İtaat ettirmek,

20-Kötü Niyetli Kişiler Tarafından Yapılan,Sihir Büyü İptali, Kara Büyü İptali ,Papaz Büyüsü İptali,

21- Tehlikeli Büyülerden Biri Olan Kaşık Büyüsü İptali,

22-Evini Terk Eden Eşin Gidenin Geri Getirmek,

23-Karı Koca Arasında Soğukluğun Kaldırılması,

24-Aile İçi Huzursuzluk ve Sıkıntının Kalkması ,

25-Bahtı Kapalı İnsanlar İçin Baht Açmak,

26-Müşterisi az Olan, Ticaretle Uğraşanların İşlerinin Düzelmesi için,

27-Alkol Bağımlılarını Kurtarmak İçin,

28-Rızkı Bereketi,

29-Sınavlarda Başarı İçin ,

30-İş Bulmak İçin,

31-Elde Çıkan Siğillerin Tedavisi

32-Vücutta Çıkan Yaraların Tedavisi

33-Alzheimer Tedavisi

Allah’ın izniyle yapacağımız çalışmalar neticesinde sonuca ulaşmak Allah yardımcınız olsun Allah’a emanet olun.

Daha anlatamadığımız nice bilgileri bizleri arayarak bilgilere ulaşa bilirsiniz  Allah’a emanet olun Allah yar yardımcınız olsun kula kulluk ettirmesin kul hakkı yiyenlerden eylemesin (AMİN) VEL HAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN

 

Reklam

Yorumlar

  1. Mercan Aydın dedi ki:

    Hocam bir çok hoca ile görüştüm hep para tuzağıymış sizi tanıdığıma çok sevindim Allah razı olsun ne kadar teşekkür etsem azdır

  2. Özlem dedi ki:

    Hayırlı akşamlar hocam az önce mesaj attım asaf hocam ben 02 kasım 1997de evlendım evlendığım gunden beri eşimden çekiyorum naletin inadın terbiyesizin teki şiddet uyguluyo bu zamana kadar hep sabır ettım ama kendı annesı yanı kayınvalıdem ağzını dilini bağlat dedı herkes bıktı ondan benım annemlere babama kardeşime abime aileme hep saygısız terbiyesiz kendi annesi babasına hep üzüntü ağzı pis. Benım sizden istediğim önce Allahtan sonra sizden evine huzurlu olsun muhabbet olsun aile geçimi olsun namazında niyazında olsun hakkıkatten ağızı dili bağlansın arkadaşlarından uzak dursun Allah korkusu olsun sayglı olsun çoluk çocuğuna ailesine bağlı olsun 16 yaşında kızım var 6 yaşında oğlum var hep bize eziyet hep şiddet her akşam ağlıyoruz evime bereket bana yanı evın hanımına iş açıklığı iş raslığı kızımla oğluma zihin açıklığı hayırlı kısmetler hayırlı işler eyle yürü ya kulum diyen kullarından eyle içki içmesin eşimede banada iş açıklığı ver işimizi rıskımızın bereketini aç önümüzü aç. Ben daha önceden bi hocaya gittiğimde eşine büyü yapmış demişlerdi ama hiç bişey yapamadım ben siz gereğini yaparsanız sevinirim ücret ne kadar oluyo size nasıl ulaştırıyorum siz bana nasıl ulaştırıyosunuz hayırlı akşamlar

Yorum Yaz

*

Kastamonu Asaf Hakkı Hoca