Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü konusu esasında oldukça derin bir konudur. Bu yazımızda sizlere Aşk Büyüsü ile ilgili ayrıntıları anlatarak fayda ve zararlarından bahsetmeye çalışacağız. Son zamanlarda sıkça karşılaştığımız bir konu olarak bizleri takip eden dostlarımızı aydınlatmaya çalışalım.

Öncelikle Kastamonu’lu Asaf Hakkı Hoca Aşk Büyüsü yapmamaktadır zira her önüne gelen kişi ben şu insanı kendime aşık etmek istiyorum derse ve hoca olarak bilinen kişide bu eylemi yapmak üzere karar alırsa bunun büyük bir sorumluluğu olacaktır zira karşı tarafın şartları ve bu konudaki hali çok önem taşımaktadır.

Aşk büyüsü için gerekli şartlar oluşmuşsa ve kendisini dinlediğimiz dostlarımızın geçerli sebepleri var ise elbette yardımcı olmaya çalışıyoruz fakat biz çoğunlukla evlerini , eşlerini terk etmiş olan kişilerin bu eylemi ruhani bunalımlar nedeniyle yapmış olabileceği kanaatine vardığımızda o kişinin evine dönmesi ve ruhani sıkıntı durumundan kurtulması için sonuç verecek çalışmalar yapmaktayız.elbette amacımız insanları durup dururken birbirlerine aşık etmek değildir zira Kastamonulu Asaf Hakkı Hoca derin bir hoca olmakla birlikte insanlar tarafından tanınan bilinen ve haksızlık yapmayacağı bilinen bir kişidir.

Dolayısıyla kötü niyetle yapılan Aşk Büyüsü gibi işlerin her zaman karşısında olacağımızı bildirmek isteriz. Eğerki bizi takip eden dostlarımızdan bu durumla muzdarip olan yani sevdiği kişi yada kişilere aşk büyüsü yapılmak suretiyle zor durumda kalanlara elbette yardımcı olabilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz Hamd olsunki sonuçlarıda gayet olumlu olmaktadır.

Aşk Büyüsü için pek çok formül bulunmaktadır. Biz hizmetlerimizde en geçerli ve etkisi en çok olan vefkleri ve muskaları hazırlamaktayız. Amacımız bu denemiş ve de sonuca ulaşmış yöntemlerle aşkınızı ilk günün tazeliğinde ve sıcaklığında yaşamanızı sağlamaktır.

 Eğer  aşkınız size olan ilgisini  yitirdiyse ve de bu da açık bir şekilde görünüyorsa sizi çekemeyen birileri bunu yapmış olabilir, soğutma büyüsü yaptırmış olabilir. Eğer bu çare bulunmaz ise oldukça kötü sonuçlar ile yakında yüz yüze kalabilirsiniz. Yapılan bu kötü niyetli işlemler çözülmediği sürece aşkınız bir hayalden öteye gidemez mutluluk size her zaman uzak olur.

HİZMETLERİMİZ

1- Kısmet Kapalılığı

2- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

3- Ayrılmış Eşlerin Birleşmesi

4- Gam ve Keder

5- Mekan Koruması

6- İki Kardeşin Geçimsizlik Islahı

7- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

8- Büyü Bozma

9-  Aşk Büyüsü Bozma

10- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

11- Mekan Koruması

12- Gam ve Keder

13- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

14- Aşk Muhabbet,Sevgili Muhabbet

15- Ciddi Düşünen Sevgilinin ve Evli Eşinin Muhabbeti İçin,

16- Nişanlısından Ayrılanlar İnsanlar,

17-Ayrılıp ta Tekrar Birleşmek İsteyenler,

18- Ailesini , Yuvasını Yıkan Kötü Kişilerden Kurtulmak,

19- Evle Alakası Kalmayan Sevdiğini veya Eşini İtaat ettirmek,

20-Kötü Niyetli Kişiler Tarafından Yapılan,Sihir Büyü İptali, Kara Büyü İptali ,Papaz Büyüsü İptali,

21- Tehlikeli Büyülerden Biri Olan Kaşık Büyüsü İptali,

22-Evini Terk Eden Eşin Gidenin Geri Getirmek,

23-Karı Koca Arasında Soğukluğun Kaldırılması,

24-Aile İçi Huzursuzluk ve Sıkıntının Kalkması ,

25-Bahtı Kapalı İnsanlar İçin Baht Açmak,

26-Müşterisi az Olan, Ticaretle Uğraşanların İşlerinin Düzelmesi için,

27-Alkol Bağımlılarını Kurtarmak İçin,

28-Rızkı Bereketi,

29-Sınavlarda Başarı İçin ,

30-İş Bulmak İçin,

31-Elde Çıkan Siğillerin Tedavisi

32-Vücutta Çıkan Yaraların Tedavisi

33-Alzheimer Tedavisi

Allah’ın izniyle yapacağımız çalışmalar neticesinde sonuca ulaşmak Allah yardımcınız olsun Allah’a emanet olun.

Daha anlatamadığımız nice bilgileri bizleri arayarak bilgilere ulaşa bilirsiniz  Allah’a emanet olun Allah yar yardımcınız olsun kula kulluk ettirmesin kul hakkı yiyenlerden eylemesin (AMİN) VEL HAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN

 

“Aşk Büyüsü” üzerine 2 yorum

  1. 2 YILDIR KARI KOCA GIBI YASADIGIM SEVGILIM HIC BIR SEBEB YOKKEN TEK SIKINTIMIZ MADDI IKIEN SOGUDUM DIYIP CEKIP GITTI MSN KULLANMIYORUM TELEFONUM …….. ARARSANIZ VE YARDIMCI OLURSANIZ ALLAH RAZI OLSUN

Yorum yapın

*